Bez kategorii

Wesołych Świąt!

Chcielibyśmy złożyć Wam ciepłe i serdeczne życzenia świąteczne. Niech to Boże Narodzenie będzie spokojne, spędzone w rodzinny gronie. Siedząc przy Wigilijnym stole wspomnimy wielu z Was, z wdzięcznością przyjmujemy fakt, że jesteście w naszym życiu. Szczególne życzenia przesyłamy Oli Tytko – Córeczce naszych najwierniejszych Przyjaciół – która święta spędzi w szpitalu. Dziękuję Anna Kózka oraz Danuta Jarema za spełnienie mojego wielkiego marzenia o choince z dziecięcych lat. Wesołych Świąt!

Prace świąteczne rozpoczęłam już dużo wcześniej, dlatego w tych szczególnych dniach jestem wypoczęta i szczęśliwa. Moja Mama ugotowała pyszny barszcz czerwony i gołąbki. Ulepiła też miniaturowe uszka. Dziadek Lutek wiązał sznureczki na starych bombkach, wraz z Babcią Stasią zabawiał Szymona i łuskał włoskie orzechy. Jacek naprawił światełko w szopce, którą wyszperałam na pchlim targu. Pamiętacie jeszcze jak wyglądała, zanim trafiła w moje ręce? Lampkę zapalimy podczas kolacji. Wraz z Michałkiem przed południem ubraliśmy choinkę. Dosłownie na ostatnią chwilę udało się Mężowi odmalować jeszcze ściany na pierwszym piętrze i założyć listwy przypodłogowe. Dla mnie to taka przysłowiowa „kropka nad i” w ślicznym i wysprzątanym domu.

Wszystko jest już naszykowane. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, by zasiąść do kolacji Wigilijnej. Myślami jesteśmy ze wszystkimi ludźmi, którzy podzielili się z nami swoją radością życia, dobrym słowem i energią do działania. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że te święta odbędą się w takich okolicznościach. Długa droga za nami…Teraz możemy się już tylko cieszyć.

***

4 thoughts on “Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *