Bez kategorii

OŚWIADCZENIE

Drodzy Państwo!
Mamy kolejne dowody na to, iż notorycznie przez wiele miesięcy, z premedytacją, byliśmy zniesławiani!!!
Konto charytatywne jest zawsze zakładane z DANYMI DO PRZELEWU DO FUNDACJI, nie naszymi prywatnymi numerami konta! Pieniądze z aukcji zbierają się na koncie charytatywnym Allegro. Mogą wychodzić do odbiorcy automatycznie, po przekroczeniu kwoty 20zł. Ze względu na to, że tych przelewów były dziesiątki, ustawiliśmy funkcję przelewu na żądanie, po zebraniu większej sumy.
Do wszelkich transakcji mam dokumentację. Przekazałam ją do fundacji, sama również mam kopie. Żadna kwota nie trafiła do nas, bo nie ma takiej technicznej możliwości!!!
Rozpowiadanie po ludziach, że za pieniądze z licytacji kupowałam sobie torebki i drogie buty, że oszukaliśmy fundację, jest podłością i chamstwem w czystej postaci!!! Jest to też złamanie prawa, za które grozi odpowiedzialność karna. Na szczęście przezornie dokumentowałam każde poczynanie zarówno nasze, jak i agresorów. Każdy sąd przyzna nam rację, jesteśmy o to spokojni. Znalazło się już sporo świadków, są też stosowne dokumenty.
Jeśli ten proceder nie zostanie zaprzestany, składamy pozew do sądu. Jestem daleka od żartowania na ten temat! Nikt nie jest ponad prawem. A zbudowany wokół siebie cudowny wizerunek nie będzie wystarczającym kontrargumentem na zebrane przez nas dowody. Mamy już dość fałszu i mydlenia oczu naszym kosztem.

Ilona Iga Głodzik i Jacek Młynarczyk

12 thoughts on “OŚWIADCZENIE

 1. Jestem za podaniem takich osob do sadu,moze w koncu ludzie poczuja sie mniej bezkarni i pomysla,zanim zaczna kogos krzywdzic…Niestety to nie pierwsza taka sytuacja,o jakiej slysze.Zawsze sie zastanawiam,jak bardzo trzeba byc zawistnym i nieszczesliwym w swoim wlasnym zyciu…Nikt nikogo nie zmusza do pomocy,ale jesli juz nie chcemy,to na Boga miejmy na tyle przyzwoitosci,zeby nie szkodzic!Tym bardziej,ze szkodzi sie bezbronnemu dziecku.A co zyskuje?

 2. Oczywiście, że to nie pierwsza taka akcja i nie tylko Was takie rzeczy spotykają. Ja wszystko naprawdę potrafię zrozumieć, ale żeby zazdrościć innym chorych dzieci- tego nie pojmę nigdy! Bo takie zachowania biorą się tylko i wyłącznie z zazdrości.

 3. Jak to mówił gospodarz Popiołek z serialu „Dom”- KONIEC ŚWIATA. IGO- jak Pan Bóg chce ukarać człowieka to rozum mu odbiera, szkoda nerwów na durnotę ludzi. Powodzenia ,zdrowia i radości dla Całej Waszej, Szczęśliwej rodzinki:) Pozdrawiam Kaśka z Bydgoszczy

 4. Zgadzam się z dor.baj .. to wyłącznie zazdrość. Zazdrość z nieporadnością, bo zazdroszczą Wam zaradności, kreatywności i myślę że SZCZĘŚCIA.
  A ja Was podziwiam za tą Waszą codzienność, za celebrację życia w czystej postaci. Podziwiam Was też za odwagę, że tak otwarci jesteście w necie. Przecież nie wiadomo kto to przeczyta, jak odbierze i jak skomentuje. Nie traktujcie takich oszczerstw jak dziegciu bo zepsuje Wam smak całego miodu. To plewy, które trzeba odrzucić od ziarna.
  Ja u Was goszczę już ponad rok. Stawiam Was za przykład wielu ludziom. Nie słyszałam żadnego nieprzyjemnego komentarza kiedy pokazuję Wasz blog (co najwyżej milczenie z podtekstem „szacun” 😉 ). A w większości jest to sceptyczne medyczne środowisko z intensywnej terapii :).
  Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa. My też popełniamy błędy (czytaj: czasem krzyknę, czasem przeklnę, czasem racji nie mam), ale jesteśmy szczęśliwi w naszym niełatwym życiu.

   Co do anonimowości. Pierwotne założenie polegało na nie ujawnianiu naszych personaliów i twarzy. Ale po akcji z Szymonem wszystko było już jasne. Doszłam do wniosku, że nie mamy czego ukrywać, nie mamy czego się wstydzić. Bezmyślnym plotkowaniem na nasz temat się nie przejmuję. W tym jednak konkretnym przypadku ta osoba działała z premedytacją. Jest złośliwą, dwulicową istotą, którą boli to, ile osiągnęliśmy w krótkim czasie i jak wiele osób stoi za nami murem. Zwyczajnie prymitywna plotkara, która chciała nas perfidnie zniesławić, żeby poprawić swoje notowania naszym kosztem. Jeśli nie zaprzestanie szkalowania nas, składamy sprawę do sądu. Nosimy się z tym zamiarem od pół roku, ale miarka się przebrała.

 5. ciekawe czy ta osoba zamieniłaby się choć na jeden dzień, przejmując obowiązki, zmartwienia i troski o przyszłość waszych dzieciaczków? Ciekawe czy chciałaby patrzeć jak cierpi mały chłopczyk na intensywnej terapii walcząc o życie zaraz po urodzeniu? mieć niepokój w sercu że można stracić swoje kochane dziecię? ciekawe czy chciałaby znosić te wszystkie docinki jak to niby wzbogacacie się pieniędzmi z fundacji?? co za podłość, jakim trzeba być nieszczęśliwym człowiekiem chyba bez serca, bo ja nawet jak mam doła to i tak zazdroszczę wam szczęścia ale pozytywnie i kibicuje w każdym dniu waszego życia, czerpiąc z niego inspirację i motywację do własnego szczęścia a ona zamiast coś zrobić w swoim życiu aby choć w 1% tego co macie mieć u siebie to marnuje czas i energię na uprzykrzaniu komuś życia (idiotyzm)

  1. Ta kobieta ma bardzo niepełnosprawne dziecko.Takie nierokujące. I chyba sobie po prostu sama ze sobą nie radzi. Do tego kiedyś ktoś znany poparł jej projekt i ona żeruje na zaufaniu ludzi, jakie wtedy zbudowała. A nas piętnuje, bo odkryliśmy, jaka jest naprawdę.Że ma uśmiech dla ludzi przyklejony do twarzy i nic ze szczerością nie ma on wspólnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *