Bez kategorii

Ogród w donicy

Moja Przyjaciółka Maria dała mi szczepki skalniaków, dzięki czemu mogłam kontynuować prace nad moim ogrodem w donicy. Teraz pozostało poczekać, aż rośliny się rozrosną. Bukszpan zostanie uformowany, by wyglądał jak drzewa. Może uda mi się wypełnić kompozycję jeszcze jakimiś miłymi detalami. Brakuje jeszcze dwóch niewysokich krzaczków, które posadzę przy murze.

***

4 thoughts on “Ogród w donicy

  1. już widzę jak cudnie będzie wyglądać za parę lat jak wszystko ładnie pozarasta 😉 jeszcze świeczkę możesz włożyć do środka domku i ożywić wieczorem zaczarowany świat w donicy :))))
    zmobilizowałaś mnie troszkę i wybrałam się po domek na młyn, jaciekręce co tam się dzieje a właściwie czego tam nie ma, podziwiam że ogarniasz to wychodząc z małą ilością bibelotów, można tam grzebać godzinami, w tych pudłach jest pół świata, ja już na drugim stoisku pod kominem w kartonach wyszperałam całą kolekcję domków (świeczniki-kamieniczki) jeszcze z metkami kupiłam za grosze bo wzięłam komplet 3 narożne i 2 chatki bez daszku, teraz wyjdzie mi wioska a nie samotny domek w lesie 🙂
    gdybym tak jeździła jak Ty często chyba bym tam zwariowała od nadmiaru tych wszystkich bibelotów i braku na nie kasy ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *