Z ŻYCIA WZIĘTE

Kolejna walka przed nami

Drodzy Państwo.

Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie – Państwa rodzinom, znajomym, pracodawcom – informacji, dotyczącej konieczności pozyskania funduszy z 1% podatku dla naszego syna. Swoją postawą i efektami rehabilitacji pokazaliśmy, że wcześniejsze darowizny zostały rozsądnie zagospodarowane.

Syn jest inteligenty, kontaktowy, towarzyski i bardzo lubiany. SZYMON JESZCZE NIE MÓWI I NIE CHODZI SAMODZIELNIE. Porozumiewa się mową alternatywną i mimiką. Terapia Padovan i specjalistyczna terapia wodna Libold oraz turnusy w komorze hiperbarycznej są niezbędne, żeby dziecko usamodzielnić. To jest możliwe do osiągnięcia, mamy potwierdzenie od najlepszego neurologa na Dolnym Śląsk – dr Ujmy-Czapskiej. Będziemy walczyć o to, by Szymon nauczył się chodzić poza środowiskiem wodnym. Codziennie uczęszczam z synem do przedszkola jako opiekun osoby niepełnosprawnej, wykonuję ogrom ćwiczeń w domu. Potrzebujemy jednak wsparcia finansowego, by wykupić wysoce specjalistyczne zabiegi. 40 tysięcy to kwota, potrzebna nam na ten rok pracy z synem. Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie, zaangażowanie ze strony zaprzyjaźnionych osób, bo ciężka bitwa przed nami.

Kochani, nie boimy się ciężkiej pracy – znacie nas! Ale finansowo nie udźwigniemy tego sami Ile mogę pracować z synem w domu, tyle robię. Ale tu potrzebna jest wielokierunkowa rehabilitacja i specjalny sprzęt.

TO NIE CUD SPRAWIŁ, ŻE SZYMON TAK DOBRZE SOBIE RADZI, TO REHABILITACJA I MILIONY POWTÓRZEŃ. Każda wpłata czy przekazany podatek, to dla nas narzędzie do dalszej walki o dziecko. A w domu mamy jeszcze przecież Michałka, który również ma orzeczenie o niepełnosprawności i jest regularnie rehabilitowany.
Tutaj można pobrać program, który rozlicza PIT z darowizną dla naszego Szymka. Różowa ikona „przekaż 1% podatku online”. Dziękujemy!

http://dzieciom.pl/podopieczni/21472

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5
Numer konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytuł wpłaty: „21472  Młynarczyk Szymon Wrocław”. (Tytuł musi zostać podany dokładnie w takiej postaci jak w cudzysłowie).

Dziękujemy za udostępnianie i pomoc, za wszystko, co pomoże nam powalczyć o najważniejsze: samodzielny chód. <3

6 thoughts on “Kolejna walka przed nami

  1. Pozwoliłam sobie zamieścić Wasz apel na swoim blogu z nadzieją, że dotrze jak największej ilości osób. Czy mogę wykorzystać zdjęcie Szymka z jego profilu na stronie fundacji we wpisie? Jego uśmiech potrafi otworzyć niejedno serce. Kasia

      1. a bo coś mi sie wydawało że to była jakaś wrocławska fundacja
        i nie ma za co dziękować jak się już przykleiliśmy do Was to tak 1% jak co roku wędruje na potrzeby Szymcia (szkoda że tylko tyle)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *