Bez kategorii

27.07…

Pragniemy podzielić się radosną nowiną. Postanowiliśmy się pobrać i wybraliśmy datę, która ma najwięcej szczęśliwych siódemek – 27  lipca 2013 roku! Po tych wszystkich dramatycznych przeżyciach po prostu chcemy być małżeństwem. Nasza miłość została wystawiona na wielką próbę, którą przeszliśmy pomyślnie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!

Nasza decyzja będzie miała jednak swoje konsekwencje. Stracę świadczenia rodzinne. Na szczęście niektóre świadczenia (te z tytułu niepełnosprawności dzieci) są przyznawanie niezależnie od kryterium dochodowego. Nie będę też miała pierwszeństwa w dużej fundacji, do której mieliśmy się zgłosić, gdy Szymon wyjdzie ze szpitala. Doszliśmy jednak do wniosku, że wystarczy nam charyzmy, by zdobyć pieniądze na rehabilitacje Szymona wraz z małą, acz prężnie działającą Fundacją Oswoić Los. Nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze. A my chcemy być rodziną i wychowywać dzieci we wspólnym domu…

***

10 thoughts on “27.07…

 1. gratulacje…ja wychodzilam za mąż 27.07.2002r….bylam pewna ze na cale zycie… a od 27.08.2012 jestem rozwodka…ZYCZE Z CALEGO SERCA SZCZESCIA I ZDROWIA DAL SZYMCIA:-)..jestem wierna czytaczką bloga:-))))

 2. Wasz ślub będzie tydzień po moim.
  U nas to będzie 10 rocznica naszego poznania.
  Też mamy dwójkę dzieci.
  Starsza ma 8 lat, młodszy 1,5 roku.
  Pozdrawiam i czytam dalej
  Aśka D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *